Wyjazd do Teatru MASKA – gr. I i III, 14.06.2016 r.

„SKARPETY I PAPILOTY, CZYLI O TYM, CO ZASZŁO W RODZINIE LISÓW”

W dniu 14 czerwca nasze przedszkolaki z gr. I i III wybrały się do Teatru MASKA na spektakl pt.: „Skarpety i papiloty, czyli o tym, co zaszło w rodzinie lisów”.

Sztuka ta opowiada o rodzinie lisów, w skład której wchodzą: Mamalis i Tatalis oraz ich córka Natalis i syn Bobolis. Aktorzy w trakcie przedstawienia w przystępny i zabawny sposób poruszali całkiem dorosłe tematy i podejmowali z najmłodszymi widzami rozmowę o otaczającej je rzeczywistości. Mieli nauczyć dzieci, że podział obowiązków domowych pozwala nie tylko wszystkim członkom rodziny realizować swoje zainteresowania i marzenia, ale również sprawia, że mogą oni więcej czasu poświęcić na wspólną zabawę.

Przedszkolakom sztuka bardzo się podobała, nic więc dziwnego, że na jej zakończenie nagrodzili aktorów gorącymi brawami.