„MY PIRACI ZGRANA PAKA, Z NAMI ZAWSZE BĘDZIE DRAKA!” – zabawa z okazji Dnia Przedszkolaka, 19.09.2016 r.

„Bum cyk, cyk i rata rata - nie ma to jak los pirata. Kto na drodze raz mu stanie, z tego kasza na śniadanie...”

W poniedziałek, 19 września - nasze przedszkole opanowali... piraci! Dzieci były pięknie przebrane, pomalowane i bardzo, bardzo chętne do zabawy! Ale przecież to nic dziwnego, w końcu to nasz DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

Zabawę prowadzili animatorzy z firmy Palmonutka z Jarosławia. Było naprawdę super. Były tańce, konkursy, magiczne sztuczki, bańki mydlane, baloniki i... jednym słowem: hulanki i swawole! Ale tak właśnie miało być, bo przecież „piratem być to fajna sprawa, piratem być to fajna zabawa!”

Impreza została zorganizowana przez Radę Rodziców i przez nią sfinansowana w kwocie 570 zł –     dziękujemy!

Więcej zdjęć w Galerii...