Teatrzyk: „ASIA W KRAINIE BAŚNI” - 25.11.2016 r.

25 listopada po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili artyści z krakowskiego  Studia Teatralnego „SKRZAT”.  Aktorzy zaprezentowali przedszkolakom spektakl pt. ASIA W KRAINIE BAŚNI. To niezwykłe przedstawienie przeniosło nas w magiczną krainę bajek i baśni. A stało się to dzięki zaklęciu, które wspólnie wypowiedzieli skrzat Gadułka, mała Asia oraz wszystkie przedszkolaki. Dzieci z wielką uwagą śledziły ciekawe przygody dziewczynki i wraz z nią poznawały nowych, bajkowych bohaterów - Skrzata, Lisa, Czarodzieja, Deszczowego Króla, Zegar. Pomagały jej także otwierać czarodziejskim kluczem bramy do kolejnych krain oraz mogły wcielać się w różne bajkowe postaci.

Dzięki przygodom bohaterki Asi dzieci poznały, jak wielką wartością jest przyjaźń. A na koniec tej baśniowej podróży, przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.