Mama Zuzi czyta dzieciom bajkę – gr. V, 30.11.2016 r.

Zaraz po drugim śniadaniu, w środę, 30 listopada – nasze DINOZAURY miały ogromną przyjemność gościć w swojej grupie p. Izabelę Bednarz, mamę Zuzi. Przygotowała ona dla przedszkolaków jedno z ulubionych opowiadań swojej córeczki pt.: „Zuzia uczy się tańczyć” Liane Schneider.

Przedszkolaki z ogromną ciekawością słuchały opowiadania o małej dziewczynce – imienniczce naszej koleżanki. Dzieci słuchały o początkach nauki baletu małej Zuzi, aż do jej pierwszego występu na scenie. Dodatkowo okazało się, że w bajce występują figury, które znają dziewczynki chodzące na zajęcia taneczne. Przy okazji oglądania obrazków mieliśmy możliwość pokazu na żywo, jak należy wykonywać takie figury.

Dzieciom bardzo spodobało się opowiadanie oraz fakt, że czytała go mama ich koleżanki. Już zaczęły między sobą uzgadniać, który z rodziców przyjdzie jako następny zaprezentować ich ulubioną bajeczkę.

Mamy nadzieję, że śladem Pani Izy pójdą kolejni rodzice, którzy wezmą udział w projekcie „Cała Polska czyta dzieciom” i odważą się wystąpić przed naszą dziecięcą publicznością. Serdecznie zapraszamy!