WIGILIA PRZEDSZKOLNA - 23.12.2016 r.

„Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, każdy dom i każdego z nas, niechaj piękne będą dla Was Bożonarodzeniowe Święta i niechaj niosą Wam betlejemski blask”

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla większości jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.

Także w naszym przedszkolu nastał cudowny dla wszystkich świąteczny czas. W piątek, 23 grudnia odbyła się przedszkolna Wigilia. W podniosły i uroczysty nastrój wprowadziły nas TYGRYSKI z gr. IV, które pięknie zaśpiewały kilka pastorałek. A potem były tradycyjne życzenia od p. dyrektor, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń, wspólny posiłek i śpiewanie kolęd.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH!!!

Więcej zdjęć w Galerii...