SPOTKANIE OPŁATKOWE w gr. IV - 21.12.2016 r.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania.

Tak też było u nas 21 grudnia, gdyż TYGRYSKI z gr. IV wraz z p. Alą zaprosiły swoich najbliższych na spotkanie opłatkowe, które odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Gości przywitały urocze aniołki i (wcale niestraszne) diabełki. Dzieci pięknie śpiewały nastrojowe kolędy i pastorałki, grały na instrumentach i tańczyły, dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne widowisko.

Po występie przyszedł czas na opłatek i świąteczne życzenia, a potem na wszystkich czekały słodkie pyszności przygotowane przez mamy.

To było bardzo miłe, przedświąteczne popołudnie, które dało wszystkim prawdziwą namiastkę zbliżających się świąt...