DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W GR. IV - 13.01.2017 r.

Kochana Babciu, kochany Dziadku! Dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku, do tego dokładam serdeczne życzenia – niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, we wszystkich przedszkolach jak Polska długa i szeroka, przedszkolaki obchodzą uroczyście ich święto. Również w naszej placówce dzieci już od dłuższego czasu przygotowują się do tych uroczystości.

W piątek, 13 stycznia odbyły się pierwsze z nich. W tym dniu swoje ukochane babcie i drogich dziadków zaprosiły TYGRYSKI z gr. IV. Wraz ze swoimi paniami: Alą Sobala i Martą Widak przygotowały piękny, świąteczny program, w którym główne role grały aniołki i diabełki. Szanowni goście mogli podziwiać umiejętności swych wnuków, a mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec zabrzmiało gromkie „Sto lat”, po którym wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich różyczkami oraz własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości, bo Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i miłości.

Więcej zdjęć w Galerii...