DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W GR. III - 17.02.2017 r.

„Kochana Babciu i drogi Dziadku! Z okazji Waszego święta życzymy Wam uśmiechu z rana, by miło wspominać te lata, co przeszły, by wszystkie troski w niepamięć odeszły, by stadko wnuków Was zawsze kochało, by zdrowie i szczęście na zawsze zostało!...”

W piątek, 17 lutego - dla swoich babć i dziadków wystąpiły i życzenia złożyły przedszkolaki z grupy III.

Święto Babci i Dziadka to jeden z ważniejszych dni w przedszkolu. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadkom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.

To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność i uśmiech życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami.