DZIEŃ MAMY I TATY w gr. II - 30.05.2017 r.

„Maj to życie, maj to kwiatki, maj to także Święto Matki. Maj w uczucia jest bogaty, bo się zbliża Święto Taty!”

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywanie im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w przedszkolnych uroczystościach z okazji Dnia Mamy i Taty. Tym razem ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 30 maja w grupie ŻABEK.

Dzieci bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane tańcami i piosenkami wzruszyły niejedną Mamusię. Grupa „ŻABEK” ofiarowała zaproszonym gościom wiosenną łąkę pełną bajkowych postaci. Były wśród nich m.in. Król i Królowa, Czerwony Kapturek i Wilk, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka z Krasnoludkami, Rybak i Złota Rybka, Książę Elfów i Calineczka, Kwiatowe Wróżki i Motylki. Dzieci w pięknych strojach składały życzenia swoim najbliższym. Rodzice nie kryli wzruszenia i powydziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech, a niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku.

Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim w gorących uściskach i rodzinnej radości.

Więcej zdjęć w Galerii...