„STATEK NOEGO” w Teatrze MASKA – gr. II i III, 8.06.2017 r.

8 czerwca dzieci z gr. II i III wybrały się do Teatru MASKA na spektakl pt.: „STATEK NOEGO”.

Aktorzy teatru zabrali nasze przedszkolaki w rejs niezwykłym statkiem, na pokładzie którego podróżują wspólnie ludzie i zwierzęta. Podobno dawno, dawno temu podczas wielkiej ulewy pod wodą znalazło się wiele lasów, łąk, całych krain... Deszcz padał tak długo, że woda zakryła nawet góry i cały świat zamienił się w wielkie morze. Noe jednak, zanim to się stało, wybudował swój wspaniały statek. Spektakl opowiada historię Noego i jego niezwykłej podróży, wykorzystując do tego włóczkowe lalki zwierząt.

Nasze dzieciaki były zachwycone, a najbardziej podobało im się to, że po przedstawieniu mogły wejść na scenę i pobawić się z aktorami oraz różnymi rekwizytami. Znalazł się także czas na zrobienie sobie pamiątkowych fotek.