PIKNIK RODZINNY - 10.06.2017 r.

W sobotnie przedpopołudnie 10 czerwca teren przed szkołą i przedszkolem tętnił życiem. Już po raz kolejny zorganizowano tutaj PIKNIK RODZINNY z mnóstwem atrakcji dla dzieci i ich rodziców. A atrakcji nie brakowało.

Były występy artystyczne dzieci, fotobudka, makieta księżniczki i rycerza do śmiesznych fotek, malowanie twarzy, baloniki, pokaz straży pożarnej oraz naczepy tira, a także brawurowy pokaz i wspólny taniec zumby. Przygotowano wiele ciekawych konkurencji sportowych.

Oprócz tych atrakcji każdy mógł skosztować domowych wypieków w doskonale zaopatrzonej kawiarence. Można było napić się kawy, herbatki z cytryną czy wody oraz zjeść apetyczne i zdrowe owoce. Dla smakoszy była również kiełbaska z grilla, domowy smalczyk ze swojskim chlebem i kiszonym ogórkiem oraz wyśmienity żurek. Oczywiście największą atrakcją dla dzieci były lody.

Był to dzień pełen pracy, ale przede wszystkim radosny, pełen miłej zabawy i pozytywnych przeżyć.

Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Warto podkreślić, że cała impreza była współorganizowana i sfinansowana przez Rady Rodziców przedszkola i szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, pomysły i środki materialne, aby uświetnić to nasze wspólne przedsięwzięcie. Prosimy, aby wyrazy wdzięczności przyjęli wszyscy przyjaciele naszej placówki, a przede wszystkim członkowie Rady Rodziców:

• Marek Bednarz, Paweł Łojek, Łukasz Masłyk, Maciej Ostrowski, Joanna Łuc-Chabko, Katarzyna Domańska-Różycka, Michalina Warchoł, Maciej Marczydło, Katarzyna Oberc-Szczepańska, Paweł Kuś, Wojciech Janas i Marek Haśko – za organizację, prowadzenie i posprzątanie całej części gastronomicznej,
  • Katarzyna i Paweł Kuś, Wojciech Janas, Michalina Warchoł i Agnieszka Masłowska – za gadżety i słodycze,
  • Michalina Warchoł – za zorganizowanie pokazu Straży Pożarnej,
  • Kamil Kapuściński – za prezentację naczepy tira,
  • Bożena Feret – za udostępnienie kawiarki,
  • wszyscy rodzice, którzy obdarowali nas przepysznymi, domowymi wypiekami oraz
  • wszyscy, którzy wzięli aktywny udział w naszej imprezie i sprawili, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Więcej zdjęć w Galerii...