Przegląd taneczny „PRZEDSZKOLAKI MIASTU” - 12.06.2017 r.

Koncert „PRZEDSZKOLAKI MIASTU” od lat wpisany jest w rzeszowski kalendarz imprez. W tym roku po raz szósty już odbył się on w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Witajcie w naszej bajce”. W tym pięknym programie wokalno-tanecznym zaprezentowały się grupy artystyczne z 31 rzeszowskich przedszkoli.

Oczywiście w tej plejadzie młodych artystów nie mogło zabraknąć i naszych roztańczonych dziewczynek z gr. IV i V, które szlifują swoje taneczne umiejętności pod okiem p. Małgosi Florczak. Na scenie na rzeszowskim rynku wystąpiły z pięknym układem pt.: „W OGRODZIE CALINECZKI”.

To był bardzo udany występ. Dziewczynki zatańczyły świetnie, wyglądały zjawiskowo, pogoda dopisała – tak więc warto było znaleźć się w to poniedziałkowe południe na Rynku naszego miasta.

Wszystkie grupy przedszkolaków dały z siebie wszystko, więc zbierały zasłużone oklaski i pochwały, a nasze dwie reprezentantki, czyli Gabrysia Kloc i Ewa Zatorska udzieliły wywiadu reporterowi z Radia Via.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy towarzyszyli nam w tym dniu i trzymali kciuki za nasze tancerki!