Rodzice Aleksa czytają MOTYLKOM bajki – gr. III, 13-14.06.2017 r.

Kolejnego dnia swoją obecnością zaszczycił nas Tata Aleksa, który przeczytał przedszkolakom „Pawła i Gawła” A. Fredro, a także „Stefka Burczymuchę” M. Konopnickiej. Lektura okazała się bardzo zabawna i wszyscy świetnie się bawili! Przedszkolaki zaśpiewały Tatusiowi Aleksa piosenkę i zaprosiły go do zabawy w „Przedszkolną orkiestrę”, a następnie wręczyły naszemu gościowi puchar i medal „Super Taty”.

Bardzo dziękujemy Rodzicom i braciszkowi Aleksa za odwiedziny! To była dla nas wielka radość!