WYCIECZKA DO RADYMNA - gr. I, II i III, 22.06.2017 r.

W dniu 22 czerwca dzieci z gr. I, II i III wybrały się na wycieczkę autokarową do Centrum Rozrywki DINOZEKOLANDIA w Radymnie. Już sama podróż autokarem okazała się wielkim przeżyciem, szczególnie dla naszych najmłodszych przedszkolaków, a gdy dzieci znalazły się już na miejscu, to fascynowało je dosłownie wszystko. Największą przygodą było oczywiście spotkanie z olbrzymimi dinozaurami, których mogły dotknąć, a nawet się na nie wspiąć.

Po tych wszystkich przeżyciach dzieci z apetytem zjadły obiadek, nabrały nowych sił i mogły działać dalej.

Pogoda cudownie dopisała, więc w dalszej części wycieczki dzieci integrowały się na placu zabaw. Przygotowano dla nas sporo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, mini hokej, mega szachy, rowerki, trampolinę, kulę wodną, huśtawki, ogromną piaskownicę i wiele innych.

Był to bardzo udany wyjazd i dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, gdzie już niecierpliwie czekali rodzice, oczekując na wyczerpujące relacje podekscytowanych dzieci. A naprawdę było o czym opowiadać!

(całkowity koszt wycieczki to 3100,00 zł, z czego 800,00 zł dofinansowała Rada Rodziców)

Więcej zdjęć w Galerii...