POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA w gr. V, 21.06.2017 r.

„Dzisiaj ważny dla nas dzień - rok w przedszkolu kończy się. Wspaniałe chwile nas tu spotkały, po nich wspomnienia pozostały. Wspomnienia wesołe, ciekawe, kolorowe - będą wypełniać często naszą głowę”

Pod koniec czerwca przychodzi ten szczególny czas, kiedy trzeba pożegnać przedszkole… Niektóre dzieci po wakacjach wracają do dobrze im znanego miejsca, a niektóre idą do szkoły.

Taka właśnie uroczystość pożegnania odbyła się dzisiaj w grupie DINOZAURÓW. Najpierw dzieci przedstawiły krótki program dla Mam i Tatusiów, a później nasze siedmiolatki pożegnały się z przedszkolem. Były więc wierszyki, piosenki i krótkie scenki. Nie zabrakło też łez wzruszenia. Dzieci pożegnały swoje ukochane panie wychowawczynieBogusię Florczak i Anię Dańczak-Małachowską oraz p. Martę Szmist.

Były również podziękowania dla rodziców oraz pracowników przedszkola, upominki dla dzieci ufundowane przez Radę Rodziców oraz... najlepsze życzenia!

Drogie Dzieci!

Przed Wami kolejny wspaniały czas, czas na zdobywanie nowej wiedzy i nowych doświadczeń. Mamy nadzieje, że te kilka lat spędzonych w naszym przedszkolu zaprocentuje i kiedyś usłyszymy o wspaniałym młodych ludziach, którzy początki swojego życia spędzili razem z nami. Niech wiedza, którą przekazało nasze przedszkole pozwoli Wam wyrosnąć na mądrych i prawych ludzi. Kochani! Spełniajcie swoje marzenia, wspominając Nas z uśmiechem.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy Wam, za te wspaniałe lata. Dziękujemy za zaangażowanie w pracę przedszkola i jego życie. To pożegnanie uświadomiło nam, że praca w przedszkolu to dobrze wybrana droga. A co do Was – byliście wspaniałymi rodzicami i mamy nadzieję, także naszymi przyjaciółmi. Serdecznie Wam DZIĘKUJEMY. Żegnanie się z Wami, to naprawdę trudny czas!

Więcej zdjęć w Galerii...