POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA w gr. IV, 23.06.2017 r.

„Dzisiaj żegnamy nasze zabaweczki - misie, samochody, uśmiechnięte laleczki. Zakończył się już zabawy czas, teraz nauka czeka nas. Dzisiaj żegnamy nasze przedszkole, od września witać będziemy szkołę”

23 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu bardzo miła i wzruszająca zarazem uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy IV.

Program artystyczny imprezy był bardzo bogaty - dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce pożegnalnej, dziękując tym samym obecnym na sali nauczycielkom, dyrekcji i innym pracownikom przedszkola za wszystkie miłe chwile, które przeżyły w przedszkolu. Wszystkim wręczyły kwiaty. Była także część dedykowana rodzicom – wiersze i piosenki, których wymową było podziękowanie za trud włożony w wychowanie dzieci i wsparcie, jakiego udzielają oni swoim pociechom. Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie dzieciom pamiątkowych dyplomów i upominków ufundowanych przez Radę Rodziców.

A po części artystycznej przyszedł czas na pożegnanie dzieci z ich ukochanymi paniami: Martą Widak i Alicją Sobala oraz Martą Chłandą, a także na pamiątkowe zdjęcia.

Więcej zdjęć w Galerii...