Wycieczka do Hotelu RZESZÓW – gr. V, 23.06.2017 r.

23 czerwca DINOZAURY z gr. V wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Hotelu RZESZÓW, dokąd zaprosił dzieci tatuś Julki, czyli p. Krzysztof Nowak.

W hotelu czekało na nich mnóstwo fantastycznych atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć pracę hotelarzy „od kuchni”, zwiedziły różne tajemnicze zakamarki hotelu i miały okazję  pojeździć do woli hotelową windą.

Następnie w Restauracji Oranżeria dzieci uczyły się składać serwetki metodą origami oraz nakrywać stół na eleganckie przyjęcie. Najbardziej podobało im się podziwianie naszego miasta z hotelowego tarasu – a widok naprawdę zapiera dech w piersiach!

Serdecznie dziękujemy p. Krzysztofowi oraz wszystkim pracownikom Restauracji Oranżeria za przygotowanie dla naszych przedszkolaków tej niezwykłej wycieczki, bardzo miłe przyjęcie i poczęstunek. DZIĘKUJEMY!!!