ROMAN BARAN w naszym przedszkolu - 27.06.2017r.

Spotkanie w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” (KIEROWCA RAJDOWY)

We wtorek, 27 czerwca - przyjechał do nas p. Roman Baran – kierowca rajdowy, zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego, wielokrotny rajdowy Mistrz Polski oraz mistrz Polski w wyścigach górskich, a prywatnie tatuś Hani z grupy I.

Pan Roman opowiedział dzieciom o swojej pasji - o treningach i zawodach samochodowych, a także o codziennej pracy wspólnie z mechanikami nad utrzymaniem samochodu w odpowiednim stanie. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć samochód rajdowy, usiąść za kierownicą i założyć kask kierowcy rajdowego. Nasz gość przypomniał również dzieciom o tym, jak ważne jest zapinanie pasów w samochodzie i jazda w fotelikach.

Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i poświęcony nam czas oraz życzymy jeszcze wielu sportowych sukcesów!