WIGILIA w naszym przedszkolu - 21.12.2017 r.

„Jest taki dzień, co łzy w śmiech zmienia. Jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia - to Święta Bożego Narodzenia”

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim.

Tradycyjnie już w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia cała społeczność naszego przedszkola spotyka się, aby wspólnie przeżyć ten magiczny czas.

Po życzeniach i przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedliśmy do pięknego świątecznego stołu, na którym znalazły się żurek z grzybami, pierogi, pierniki i owoce.

Dzieci z gr. V uświetniły spotkanie pastorałkami, a wszyscy zgromadzeni przyłączyli się do wspólnego kolędowania.

Piękne życzenia, kolędy, zapach choinki i wigilijnych potraw to magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości, który zapanował w naszym przedszkolu. Aż szkoda, że wigilijny dzień jest tyko raz w roku, ale może przez to jest taki wyjątkowy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia dobrych, spokojnych i pełnych radości Świąt. Niech pod choinką spełnią się Państwu najskrytsze marzenia i niech Wam nie zabraknie tego, co w życiu najważniejsze – zdrowia, miłości oraz wzajemnej życzliwości.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!