Spotkanie jasełkowe w gr. V - 19.12.2017 r.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały jak dłużej. Pewnie dlatego, już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego okresu, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje.

W naszym przedszkolu takie przygotowania również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sal i holów, nasze dzieci intensywnie ćwiczyły przed występami jasełkowymi i świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek oraz wierszy.

DINOZAURY z gr. V bardzo chciały podzielić się tą przedświąteczną atmosferą ze swoimi najbliższymi, dlatego zaprosiły swoich rodziców na spotkanie jasełkowe, które odbyło się we wtorek, 19 grudnia.

Dzieci pięknie wystąpiły, były również życzenia i wspólne odśpiewanie kolędy, a następnie wszyscy zabrali się za zdobienie piernikowych ludzików. Oczywiście nie zabrakło również pysznych słodkości przygotowanych przez rodziców.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania – słodkie wypieki i przygotowanie strojów dla małych artystów, a państwu Annie i Józefowi Ratajczykom za wspaniałe pierniki, kolorowe posypki i inne ozdoby.

DZIĘKUJEMY!!!