Nagrody w konkursie plastycznym „OKŁADKA MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

Tuż przed świętami został rozstrzygnięty Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Okładka mojej ulubionej książki”zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej dzieci oraz poszerzanie zainteresowań czytelnictwem.

Na konkurs wpłynęły ogółem 132 prace, które zostały ocenione przez jury. Głównymi kryteriami oceny były: zgodność pracy z tematem, oryginalność, kreatywność oraz walory estetyczne. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody: I miejsce, II miejsce, dwa III-cie miejsca, a także 27 wyróżnień.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów tego konkursu znajdują się nasze artystki z grupy II.

HANIA BARAN, która wykonała projekt okładki do baśni „Mała Syrenka” Hansa Christiana Andersena zajęła III miejsce, natomiast BLANKA BRYDAK za zilustrowanie okładki do opowiadania Agnieszki Tyszki z serii „Koniki z Szumińskich Łąk” – otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy serdecznie sukcesu!