Przedstawienie dydaktyczne „O KOTKU PUSZKU I JEGO PRZYJACIELU, KTÓRZY NOSILI PIENIĄŻKI W PORTFELU” - 20.03.2018 r.

We wtorek, 20 marca -  dzieci z gr. IV wybrały się do Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Matuszczaka. Po raz kolejny już, uczniowie tej szkoły w ramach akcji BEZPIECZNA SZKOŁA przygotowują przedstawienia dydaktyczne dla przedszkolaków z placówek rzeszowskich. Tegoroczna edycja akcji dotyczyła bezpieczeństwa finansowego oraz pozwoliła dzieciom zdobyć wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z nowoczesnych form bankowości. Nasze TYGRYSKI obejrzały pięknie przygotowany i pouczający teatrzyk pt.: „O kotku Puszku i jego przyjacielu, którzy nosili pieniążki w portfelu”.

Po spektaklu był jeszcze czas na krótką pogadankę tematyczną oraz pamiątkowe zdjęcia z aktorami.