NASZE ROZTAŃCZONE CHEERLEADERKI z gr. IV i V - 23.03.2018 r.

23 marca w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego odbył się V Przegląd zespołów tanecznych „MINI - Cheerleaders" zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Rzeszowie.

W  tej wspaniałej, roztańczonej imprezie wzięło udział 16 rzeszowskich przedszkoli, a na scenie pojawiło się ponad 320 małych tancerek.

Nasze przedszkole reprezentowała dziewczęca grupa taneczna z gr. IV i V prowadzona przez p. Małgorzatę Florczak w składzie: Zuzia Bednarz, Lenka Błażej, Ola Chabko, Hania Dubas, Nadia Górniak, Oliwka Kleszyk, Laura Kołodziej, Natalka Kot, Łucja Kwolek, Ola Łojek, Iza Malec, Ola Nycz, Julia Olbrot, Zosia Ratajczyk, Iza Różycka, Justynka Ruta, Madzia Sieńko i Natalka Sołtys.

Wszystkie tancerki pokazały na scenie swoje zdolności taneczne w układach choreograficznych odznaczających się szybkością i dynamiką, o wyrazistej muzyce. Ciekawe i pomysłowe choreografie pozwoliły zabłysnąć dzieciom na scenie. Z przyjemnością oglądało się ogromne zaangażowanie dzieci, ich radość, spontaniczność oraz piękne i kolorowe stroje.

Na zakończenie przeglądu wszystkie cheerleaderki otrzymały medale, pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla swojego przedszkola.

Dla wszystkich uczestników była to wspaniała przygoda i niezapomniane chwile.

Dziękujemy Rodzicom i bliskim naszych tancerek za wsparcie i obecność na przeglądzie.