Konkurs plastyczny „WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE ŚW. FLORIANA” - 20.04.2018 r.

Chętne dzieci z gr. V wykonały prace na XVI edycję wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Współcześni Rycerze Św. Floriana” zorganizowanego przez Muzeum w Przeworsku.

Celem konkursu jest zapoznanie dzieci z różnorodnością zadań wykonywanych obecnie przez Państwową i Ochotniczą Straż Pożarną na rzecz ratowania życia, zdrowia oraz mienia człowieka, jak również propagowanie zasad bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej oraz postawy bezpiecznego zachowania w życiu codziennym, a zwłaszcza bezpiecznego korzystania z dróg.

Nasze przedszkolaki postanowiły zilustrować temat: „Jak wyobrażam sobie współczesną pracę strażaka, który walczy z ogniem”.

A oto autorzy prac konkursowych: ZUZIA BEDNARZ, LAURA KOŁODZIEJ, ADRIAN LIPIŃSKI, MARCEL MIŚKÓW, OLA NYCZ, MADZIA SIEŃKO i MATEUSZ SZCZEPAŃSKI.

Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia podczas rozstrzygnięcia konkursu!