PIKNIK RODZINNY - 26.05.2018 r.

W sobotnie przedpołudnie 26 maja, teren przed naszym zespołem tętnił życiem, a majowe słoneczko witało przybywających gości. Już po raz kolejny bowiem zorganizowano tutaj piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i ich najbliższych.

Na imprezę przybywały całe rodziny na przekór obiegowym opiniom, iż dzisiejsi rodzice na nic nie mają czasu. A naprawdę warto było znaleźć parę chwil, by tutaj być: były występy wokalne i taneczne, zumba i wiele ciekawych konkurencji sportowych – poważnych i takich z przymrużeniem oka. Można było pojeździć na konikach i zrobić sobie śmieszne zdjęcia w fotobudce. Było malowanie twarzy i malowanie na folii. Fani czarnego sportu mogli podziwiać motocykl żużlowy oraz spotkać się z Mateuszem Rząsą, zawodnikiem Stali Rzeszów. Natomiast dzieciaki bardzo chętnie bawiły się z Żyrafą Lokatką oraz Pancernikiem Hatetepesem, wirtualnymi bohaterami programów oszczędnościowych Banku PKO BP.

Było też i coś dla ciała… Jak zwykle można było smakować upieczone przez rodziców pyszne ciasta, zjeść kiełbaskę z grilla, wyśmienity żurek, domowe proziaki i swojski smalczyk. Były lody dla dzieci i całe mnóstwo zdrowych owoców. Nie zabrakło też kawy, herbatki z cytryną i świeżej wody.

Organizatorami tej wspaniałej imprezy były rady rodziców przedszkola i szkoły.

Wszystkim ich członkom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w perfekcyjne przygotowanie i współfinansowanie całej imprezy.

Składamy również podziękowania naszym darczyńcom:

• PLL KORAL
  • Piekarni GARA
  • Radzie Osiedla Staromieście
  • Rodzicom, za przeróżne gadżety

oraz wszystkim obecnym, którzy swoim entuzjazmem, dobrym humorem i pozytywnym nastawianiem przyczynili się do stworzenia wspaniałej atmosfery panującej podczas całej imprezy.

DZIĘKUJEMY!!!

Więcej zdjęć w Galerii...