„Minionkowy” DZIEŃ DZIECKA w naszym przedszkolu - 30.05.2018 r.

W środę 30 maja – obchodziliśmy uroczyście DZIEŃ DZIECKA. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych milusińskich zabawę ogrodową, którą poprowadzili nasi znajomi animatorzy zabaw z Firmy „Palmonutka” z Jarosławia.

Przy słonecznej pogodzie, punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczęła się wesoła impreza. Były przeróżne tańce i zabawy, wyścigi w parach, przeciąganie liny, przejście przez tunel i… czary-mary. Furorę zrobił pokaz baniek mydlanych, zwłaszcza tych płonących. Punktem kulminacyjnym było oczywiście pojawienie się MINIONKA! Dzieci były zachwycone – każde chciało się do niego przytulić i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Między zabawami znalazł się też czas na małe co nieco. Były soczki i woda oraz drożdżówki i wata cukrowa.

Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że miłe wrażenia i wspomnienia na długo pozostaną w pamięci dzieci.

(koszt imprezy w wysokości 700,00 zł został opłacony z konta Rady Rodziców)

Więcej zdjęć w Galerii...