DINOZAURY w CASTORAMIE - 12.06.2018 r.

W dniu 12 czerwca – nasze najstarsze przedszkolaki z gr. V wybrały się do CH CASTORAMA na zaproszenie p. Mariusza Warchoła, czyli taty Mateusza. Na miejscu czekało na nich wiele niespodzianek.

Po przybyciu na miejsce dzieci zaznajomione zostały z regulaminem, jaki obowiązuje na terenie sklepu i zabrały się… do roboty. Każde dziecko dostało płócienną torbę, którą miało pomalować specjalnymi farbami. Dzieci puściły wodze fantazji i w efekcie powstały piękne prace – prawdziwa sztuka użytkowa!

Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi oraz pracownikom CASTORAMY za ciepłe przyjęcie, gościnność, świetną zabawę i poświęcony nam czas.