tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Przegląd Piosenki Ekologicznej „ZIELONO MI...” - 8.04.2014 r.

Udany występ naszej małej artystki!

 

W dniu 8 kwietnia odbył się III Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Ekologicznej pt.: „ZIELONO MI...” organizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 35 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 5 w Rzeszowie.

Jedną z uczestniczek tego konkursu była LENA PASZEK z gr. IV, która bardzo wzruszająco wykonała trudną piosenkę „Pamiętajcie o ogrodach” (tekst - Jonasz Kofta, muzyka - Jan Pietrzak) i za swój występ otrzymała zasłużone gromkie brawa, a także otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Lenka jest także uczennicą Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. w Nowej Wsi i bierze udział w różnorodnych konkursach muzycznych. Jej ostatnie sukcesy to:

  • zdobycie wyróżnienia I stopnia w VIII Regionalnym Festiwalu Młodych Flecistów zorganizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Kolbuszowej w dniu 9 kwietnia 2014 r. oraz
  • zdobycie II miejsca w kategorii solistów w XIV Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. oraz Fundację Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Młp. pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego w dniu 30 listopada 2013 r.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!