Konkurs „LEŚNE OPOWIEŚCI" - 14.04.2014 r.

Kolejne nagrody naszych artystek!

W dniu 14 kwietnia odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: „LEŚNE OPOWIEŚCI - VI", zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. ks. Władysława Świdra w Czarnej Sędziszowskiej pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i medialnym patronatem Telewizji Rzeszów. Na finale obecni byli przedstawiciele Zarządu Okręgu PZŁ w Rzeszowie i Koła Łowieckiego Podgorzałka, Nadleśnictwa Głogów Młp., Gminy Sędziszów Młp., Rady Rodziców i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury i Oświaty w Czarnej Sędziszowskiej oraz sympatycy i znawcy przyrody. Obecne były także media - TV Sędziszów, Radio Rzeszów i Radio Via.

Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele naszego przedszkola, a mianowicie: MAJA KLUZ – zdobywczyni I MIEJSCA w kategorii przedszkoli oraz HANIA DYBAŚ, która otrzymała WYRÓŻNIENIE (z pośród ponad 350 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs). Dziewczynkom towarzyszyła wychowawczyni gr. II, p. Małgosia Kawula oraz mama Hani.

Laureatki otrzymały piękne albumy przyrodnicze oraz pamiątkowe dyplomy, a także, tak jak wszyscy zaproszeni goście, sadzonki sosen, które już wkrótce zostaną posadzone w naszym ogrodzie przedszkolnym. Mamy nadzieję, że drzewka pięknie wyrosną i jeszcze długo będą nam przypominać o tym dniu.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

W konkursie tym brali także udział: Berenika Brydak, Madzia Dul i Kacper Szymański, wszyscy z gr. II.