Teatrzyk: „BAL U KRÓLOWEJ KWIATÓW” - 16.05.2014 r.

Bajki, bajeczki...

W piątek, 16 maja – Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa zaprosiło nas do obejrzenia bajki pt.: „BAL U KRÓLOWEJ KWIATÓW”.

Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom, a szczególnie barwne stroje i wspaniała gra aktorska. Dzieci wraz z bohaterami tj. Konik Polny, Kwiatuszek, Biedronka, Lis, Żabka, Kurka Wodna, Zajączek oraz Krasnoludek, przygotowywały się do wielkiego wydarzenia, jakim miał być bal majowy. Doradzały swoim przyjaciołom, z kim mają udać się na tę imprezę. Jak każda bajka tak i ta miała swój morał, który bohaterowie we wspaniały sposób przekazały dzieciom, a mianowicie, aby „nie kupować kota w worku”.

Dzieci aktywnie włączały się w przedstawienie, odpowiadały na pytania aktorów, śpiewały piosenki. Wszyscy wtedy czuli się aktorami. A po spektaklu pozostały nam miłe wspomnienia oraz te oto zdjęcia. Miłego oglądania!!!