Teatrzyk – „WIEJSKA ZAGRODA” - 30.05.2014r.

Bajki, bajeczki...

W dniu 30 maja już po raz ostatni w tym roku szkolnym mogliśmy uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym w naszym przedszkolu.

Tym razem przyjechali do nas aktorzy ze Studio „ART-MA” z Krakowa i zaprezentowali wszystkim przedszkolakom przedstawienie pt.: „WIEJSKA ZAGRODA". Bohaterami bajki były zwierzęta z wiejskiego podwórka, m. in.: kurka Tosia, krówka Mela, świnka Chrumcia oraz owieczka, które rozmawiały z dziećmi na temat zwyczajów zwierząt, sposobów odżywiania oraz realizowania swoich marzeń.

Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w tym spektaklu – mogły sobie potańczyć, pośpiewać, odgadywały, jak nazywają się dzieci zwierząt spotykanych na wiejskim podwórku oraz rozpoznawały te zwierzęta po głosach, jakie wydają.

Nic więc dziwnego, że przedstawienie sprawiło dzieciom wiele radości i bardzo się wszystkim podobało. Od teraz będziemy już z utęsknieniem czekać na kolejne spotkania teatralne w nowym roku szkolnym.