Przegląd artystyczny „PRZEDSZKOLAKI MIASTU” - 4.06.2014 r.

„Wyginam śmiało ciało!...”

Roztańczonego dnia ciąg dalszy... 4 czerwca w samo południe nasi młodzi tancerze z gr. IV wzięli udział w XI edycji Przeglądu artystycznego pod hasłem „PRZEDSZKOLAKI MIASTU” w ramach Carpathia Festival Dzieciom, zorganizowanego przez Przedszkola Publiczne nr 7 i 40 w Rzeszowie. W koncercie tym wzięły udział prawie wszystkie przedszkola rzeszowskie. Całość prowadził p. Waldemar Wywrocki, a roztańczone dzieciaki na scenie obok Ratusza oklaskiwali i podziwiali licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta.

Nasze przedszkolaki wystąpiły z bardzo fajnym układem pt.: „ZWIERZĘTA W DŻUNGLI”, opracowanym przez p. Małgosię Obrzut. Był to ich pierwszy występ na tak dużej scenie, a mimo to zachowały się jak prawdziwi profesjonaliści i bez żadnej tremy pokazały, jak wygląda „roztańczona dżungla!”

Było super!!! Brawo, dzieciaki!!!

Więcej zdjęć w Galerii...