KONKURS PAPIESKI - 12.06.2014 r.

Dobra passa na sukces trwa!

W dniu 12 czerwca w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „JAN PAWEŁ II – W SERCU I PAMIĘCI”, zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp., pana Andrzeja Ożoga oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej.

W kategorii dla przedszkolaków przyznano osiem równorzędnych nagród, z których aż trzy! przypadły artystom z naszego przedszkola!!!  I tak, laureatkami w tym konkursie zostały: HANIA DYBAŚ z gr. II oraz KAROLINA GRZEBYK i KINGA LAMPART z gr. V.

W uroczystym wręczeniu nagród wzięły udział wszystkie zwyciężczynie, które do Sokołowa pojechały wraz z rodzicami oraz z p. Bogusią Florczak. Dziewczynki przywiozły stamtąd dyplomy, nagrody oraz miłe wspomnienia.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

W konkursie tym brali także udział: Sebastian Kapias, Kacper Szymański oraz Alan Górniak z gr. II, a także Madzia Nawojska z gr. V.