ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA DZIECI ODCHODZĄCYCH DO KL. I - 27.06.2014 r.

„Nadszedł już czas pożegnania...”

W piątek, 27 czerwca - odbyła się wzruszająca uroczystość pożegnania dzieci 5- i 6-letnich z gr. III, IV i V, które po wakacjach rozpoczną naukę w kl. I.

Na początek zaprezentowały się dzieci z gr. V, które przygotowały piękne przedstawienie pt.: „W KRAINIE BAJEK”. Mogliśmy więc podziwiać Czarodzieja, Koziołka Matołka, Szewczyka Dratewkę, Króla, Królewnę i wcale niestraszne Czarownice!... Przedstawienie było bardzo rozśpiewane i spotkało się z zasłużonymi brawami licznie zgromadzonych rodziców.

Następnie zjednoczone siły wszystkich przyszłych pierwszoklasistów, przedstawiły montaż słowno-muzyczny, z którego jasno wynika, że tak naprawdę to wcale nie chcą jeszcze rozstawać się z przedszkolem, ale to tak oczywiście z przymrużeniem oka... Przez te minione lata zdążyliśmy się bardzo zżyć ze sobą, więc na pewno będziemy tęsknić za sobą nawzajem. Na szczęście prawie wszystkie dzieci już od września będą uczniami Szkoły Podstawowej Nr 13, będziemy więc mogli spotykać się bez przeszkód.

A na zakończenie dzisiejszej uroczystości były oczywiście dyplomy i upominki dla dzieci, podziękowania i kwiaty dla pań, a w niejednym oku zakręciła się łezka... no ale „c’est la vie!”

Za miniony rok szkolny, za wszystkie dobre i piękne chwile, za nieprzeliczone dowody sympatii – wszystkim dzieciom i rodzicom składamy serdeczne podziękowania i życzymy samych szczęśliwych i słonecznych dni - grono pedagogiczne Przedszkola Publicznego Nr 6 w Rzeszowie w składzie: Alicja Sobala i Bogumiła Florczak – gr. V, Lilianna Lis i Anna Dańczak-Małachowska – gr. IV, Anna Trzeciak i Agnieszka Miękisz – gr. III oraz pisząca te słowa, wicedyrektor zespołu – Ewa Bartkowicz.

Dziękujemy... i do zobaczenia!

Więcej zdjęć w Galerii...