KONKURS RODZINNY - 28.06.2014 r.

Wakacje rozpoczęliśmy kolejnym sukcesem naszych artystów!

Dziś pierwszy dzień wakacji, ale nasze dzielne dzieciaki nadal są zwarte i gotowe. A przynajmniej dwie bardzo zdolne dziewczynki...

W sobotę, 28 czerwca w samo południe spory tłum zebrał się w Galerii RZESZÓW, gdzie odbywał się finał Konkursu Plastycznego pt.: „JAK SPĘDZAM CZAS Z MOJĄ RODZINĄ oraz Konkursu Recytatorskiego pt.: „WIERSZ DLA MAMY I TATY”, zorganizowanych przez Niepubliczne Przedszkole RADOSNE SŁONECZKO w Rzeszowie.

W pierwszej części imprezy zaprezentowali się młodzi recytatorzy z różnych placówek przedszkolnych z naszego powiatu. Naszą reprezentantką była JAGODA REJMENT z gr. IV, która pięknie zadeklamowała wiersz autorstwa swojej mamy, mówiący o tym, że panujące w rodzinie miłość, czułość i wspólna troska, to najlepsze pogotowie i pierwsza pomoc medyczna na wszelkie smutki, dolegliwości i zmartwienia. Zarówno utwór jak i wykonanie spotkało się uznaniem widzów i jury, czego efektem było zdobycie przez Jagodę II miejsca w kategorii dzieci 5- i 6-letnich!

A w czasie obrad jurorów odbyło się wręczenie nagród w rozstrzygniętym wcześniej konkursie plastycznym. Tym razem szczęście dopisało KLAUDII WILK z gr. III, która za swoją pracę zdobyła zasłużone wyróżnienie!

Obu laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W konkursie plastycznym brał także udział Wiktor Witkowski z gr. III.