ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2013 r.

W poniedziałek, 25 listopada - dzieciaki z naszego przedszkola świętowały. To jeden z tych dni w roku, kiedy mogły przynieść na zajęcia swoje własne przytulanki i pochwalić się nimi przed rówieśnikami.

W tym dniu do naszej placówki przybyli niezwykli goście - małe i duże misie pluszowe. Przybyły one z dziećmi, aby świętować swoje urodziny. Zajęcia tematyczne odbyły się we wszystkich grupach. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii powstania pluszowego misia, a następnie same opowiadały o swoich ulubionych pluszakach. Kolorowały również postacie swoich ulubieńców, w wyniku czego powstała „misiowa” wystawa prac dziecięcych. Poza tym dzieci słuchały wierszy i piosenek o misiach oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach. Na zakończenie dzieci odśpiewały urodzinowe „100 lat" dla swoich misiaków oraz wspólnie z nimi wzięły udział w urodzinowym przyjęciu, na którym nie zabrakło misiowych przysmaków.