Konkurs plastyczny „PISANKA WIELKANOCNA” - 22.03.2013 r.

„Patrzcie, ile na stole pisanek! Każda ma oczy malowane, naklejane. Każda ma uśmiech kolorowy. Ale pamiętajcie! Pisanki nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują świąteczne życzenia!”

W piątek, 22 marca – został rozstrzygnięty nasz przedszkolny konkurs plastyczny dla dzieci i ich rodziców pt.: „PISANKA WIELKANOCNA” zorganizowanego przez wychowawczynie gr. III.

Na konkurs wpłynęło kilkanaście pięknych pisanek. Decyzją jury, w skład którego weszły: dyr. Ewa Bartkowicz, p. Alicja Sobala i p. Iwona Brożek-Piekarz (inicjatorki konkursu) oraz p. Agnieszka Miękisz (wych. gr. II) – laureatami konkursu zostali:

• I miejsce – BŁAŻEJ KRUCZEK (gr. III),
  • II miejsce – KUBA SKOCZÓŁEK (gr. III),
  • III miejsce – PATRYCJA KYC (gr. IV).

Pozostałe dzieci zdobyły wyróżnienia. Byli to: Antoś Bąk, Gabrysia Bechta, Asia Florczak, Kinga Lampart, Maks Pelc, Ola Porębny, Kinga Studencka, Diana Wilk, Szymek Żyła oraz Angela i Hubert Dzwonkowicz.

Wszyscy mali artyści otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy.

GRATULUJEMY!!!