Konkurs „NAMALUJĘ CI WIERSZ” - 15.06.2013r.

I znowu sukces!...

W dniu 15 czerwca w Teatrze Maska w Rzeszowie miał miejsce finał akcji pt.: Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH”. Impreza rozpoczęła się przemarszem bajkowego korowodu od budynku głównego WiMBP przy ul. Sokoła 13 do teatru przy ul. Mickiewicza 13. Wzięło w nim udział ok. 400 uczestników, którym przewodniczyli pisarze: Joanna Olech, Beata Ostrowicka, Joanna Papuzińska, Kazimierz Szymeczko oraz Tomasz Trojanowski.

Na teatralnej scenie spotkali się uczestnicy, zaproszeni pisarze oraz organizatorzy akcji. Tanecznie zaprezentowały się „Kornele Mini” i „Uśmiech” z MDK i WDK, „Jedyneczki” z SP-1 w Rzeszowie i wiele innych, a barwną inscenizację słowno-muzyczną wykonały dzieci z Zespołu Szkół im. UNICEF.

Odbyło się także uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „NAMALUJĘ CI WIERSZ”, na ilustrację do wybranego wiersza Juliana Tuwima, którego organizatorem był Oddział dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie.

W uroczystości tej wzięły również udział dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzicami. Byli to uczestnicy wspomnianego konkursu plastycznego - Zuzia Gnoińska, Patrycja Kyc, Patrycja Sitarska, Liwia Wanat, Karolina Grzebyk, Julia Chmiel, Marysia Guzik oraz Olga Gutkowska.

Miło nam poinformować, że I nagrodę zdobył KACPER SEKUŁA, natomiast wyróżnienie otrzymała ALA NAWOJSKA – obydwoje z gr. IV.

Laureatom serdecznie GRATULUJEMY!!!