DZIEŃ MAMY I TATY w gr. I - 14.06.2013 r.

„Ten jeden dzień dla naszych rodziców, to jakby ciut za mało. Dla naszych Mam i Tatusiów - to cały świat darować by się chciało”.

W piątek, 14 czerwca – odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w gr. I, czyli u naszych maluszków. Okazało się jednak, że to wcale nie maluchy, tylko bardzo dzielne zuchy – występ udał się wspaniale. Dzieci nie czuły wcale tremy i pięknie prezentowały to, czego nauczyła je wychowawczyni, p. Małgosia Kawula oraz p. Agnieszka Arciszewska-Micał, rytmiczka.

Dzieci pięknie śpiewały i deklamowały wiersze dla swoich ukochanych rodziców, ale serca wszystkich gości podbił „Taniec zielonych żabek”. Mali artyści zebrali gorące oklaski, a po wręczeniu rodzicom upominków – całą masę słodkich buziaków i mocnych uścisków!

Więcej zdjęć w Galerii...