Przegląd Taneczny „NA WAKACJE” - 12.06.2013 r.

„Kiedy tancerz tańczy ziemia pod nim jest święta” - Martha Graham

W dniu 12 czerwca grupka naszych roztańczonych przedszkolaków z oddziału IV wzięła udział w III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tanecznym „NA WAKACJE” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 11 w Rzeszowie. Przegląd odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie, przy ul. Osmeckiego.

Nasze dzieciaki zaprezentowały się świetnie, zatańczyli jak prawdziwi profesjonaliści i zebrali jak najbardziej zasłużone laury.

Naszych tancerzy do występów przygotowała wychowawczyni, p. Marta Klesyk razem z panią od rytmiki, Agnieszką Arciszewską-Micał, a dzieci wystąpiły w składzie: Ala Nawojska, Liwia Wanat, Julia Chmiel, Patrycja Sitarska, Patrycja Kyc, Marysia Guzik, Kacper Sekuła, Łukasz Maziarz, Daniel Bilski i Karol Witkowski.

Młodym tancerzom serdecznie gratulujemy!!!