INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWYCH - 26.08.2020 r.

Drodzy Rodzice!

Informuję, że na podstawie wytycznych ministra właściwego do spraw zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania oraz rekomendacji Miasta Rzeszowa, jako organu prowadzącego, od dnia 1 września 2020 r. w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną przedszkole będzie pracować w trybie reżimu sanitarnego.

W związku z tym, nie ma możliwości zorganizowania spotkań organizacyjnych i adaptacyjnych.

Priorytetem całokształtu działań przedszkola jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich dzieci i pracowników.

Najważniejsze zasady funkcjonowania przedszkola określone są w dokumencie pt.: „Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Publicznym Przedszkolu Nr 6 w Rzeszowie w związku z wystąpieniem COVID-19”.

Proszę o bardzo dokładne zapoznanie się z tymi zasadami i przygotowanie dziecka na zaistniałą sytuację.

Informuję również, że w naszej placówce działa elektroniczny system rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. Dla każdego dziecka zostały zamówione karty imienne w cenie 14 zł. Kwotę tę prosimy uiścić w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Proszę na bieżąco śledzić naszą stronę internetową. W kolejnych wiadomościach będą podawane systematycznie wszystkie potrzebne informacje dotyczące np. wyprawki dla dzieci, niezbędnych dokumentów, spraw organizacyjnych, planów pracy itp.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr 604 216 533 lub 17 748 32 20 lub na adres mailowy: dyrektor@pp6.resman.pl

Mam ogromną nadzieję, że pomimo tych zupełnie innych realiów i mało przyjaznych na pierwszy rzut oka warunków funkcjonowania przedszkola, Państwa Pociechy szybko zaaklimatyzują się w naszej placówce.

Wraz z całym gronem pedagogicznym i pozostałymi pracownikami dołożymy wszelkich starań, aby pobyt dzieci w PP-6 był nie tylko bezpieczny, ale także radosny, szczęśliwy i spokojny.

Postaramy się, aby wszystkie przedszkolaki miło u nas spędzały czas, nabywały nowych umiejętności, rozwijały swoje wrodzone zdolności i uczyły się nowych rzeczy.

Wierzę, że przy Państwa wsparciu i pomocy uda nam się wspólnie „oswoić” tę niecodzienną rzeczywistość i w miarę bezboleśnie przeprowadzić maluchy przez te pierwsze dni.

Równocześnie proszę o zrozumienie i chociażby wirtualny uśmiech :)

I już na zakończenie życzę Wam, Rodzice, dużo cierpliwości, odwagi i spokoju ducha, a Dzieciom - samych radosnych chwil w naszym przedszkolu!

wicedyr. Ewa Bartkowicz