PROJEKTOWANIE W URBAN LAB - 28.09.2020 r.

28 września reprezentacja naszego przedszkola została zaproszona do rzeszowskiego Urban Lab, aby wspólnie z fachowcami z Zarządu Zieleni Miejskiej zaprojektować plac zabaw i zieleni dla dzieci.

Nasi „projektanci” to: KAJA KOGUT i FRANEK KUBICKI z gr. IV oraz GABRYSIA DZIEDZIC, KAROLINA RUTA i JULIA TOMAKA z grupy V.

W spotkaniu wzięła także udział 5-cio osobowa ekipa z kl. I i II ze Szkoły Podstawowej Nr 13.

Na miejscu dzieci przywitał p. Kamil Czyż, z-ca dyrektora Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa oraz p. Aleksandra Wąsowicz-Duch, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie.

Wszystkie dzieci spisały się wspaniale! Przedszkolaki puściły wodze fantazji i pod okiem fachowców stworzyły bardzo ciekawe propozycje.

Projekty, które dziś powstały wraz z pomysłami naszych małych twórców zostaną realnie wykorzystane podczas modernizacji placu zabaw przy Domu Kultury na Staromieściu!