EDUKIDO – ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z KLOCKAMI LEGO

Oferta zajęć dodatkowych

15 października w godz. 9.00 – 12.00 dzieci z gr. III, IV i V wezmą udział w zajęciach pokazowych z wykorzystaniem klocków Lego. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z EDUKIDO Rzeszów.

Istnieje możliwość zorganizowania takich zajęć cyklicznie. Mogłyby się one odbywać w naszym przedszkolu o godz. 16.00.

Edukido to unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Edukido wspiera rozwój dzieci i pomaga im zdobywać kompetencje, które z łatwością wykorzystają podczas szkolnych lekcji oraz w życiu codziennym. Instruktorzy Edukido prowadzą unikatowe zajęcia edukacyjne z klockami LEGO®. W Edukido ważna jest wiedza, ważne są ciekawe treści, zdobywanie nowych umiejętności i stymulowanie do samodzielnego myślenia. Ale najważniejsza jest dobra zabawa i radość, która z niej płynie.

Podczas zajęć z dziećmi wykorzystywana jest ich logika i kreatywność, aby w przyszłości mogły one w pełni uwolnić swój potencjał i korzystać z drzemiących w nich możliwości. Zabawa klockami połączona z naturalną dziecięcą ciekawością prowadzi do eksplozji pomysłowości i szybkiego rozwoju talentów. Wszystko w wyjątkowej atmosferze odkrywczej zabawy.

Wykorzystywane podczas zajęć zestawy klocków Lego® są źródłem wiedzy o świecie. Wprowadzają małych odkrywców w świat techniki i natury. Dzieci poznają podstawy budowy maszyn, prawa przyrody, reguły matematyczne czy historię. Dzięki klockom dzieci zgłębiają tajniki kosmosu, architektury i sztuki i zdobywają wiedzę poprzez praktykę i doświadczanie.

Chętni rodzice mogą zapisać swoje dziecko na zajęcia cykliczne. 60-minutowe zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu o godz. 16.00

Koszt zajęć to 48 zł miesięcznie (4 zajęcia w mc), płatne przelewem po podpisaniu umowy z Edukido.

Chętne dzieci można zgłaszać do wychowawców grup.