RBO 2021

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!!!

Głosowanie w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim na rok 2021

od dnia 23.10.2020 r. do dnia 02.11.2020 r.

Bardzo zależy nam na poparciu dwóch zadań.

Pierwszy dotyczy również naszego przedszkola i jest to: „Modernizacja infrastruktury miejskiej poprzez zakup oczyszczaczy powietrza dla rzeszowskich przedszkolaków, czyli CZYSTE POWIETRZE – ZDROWE ODDYCHANIE" (kategoria I, zadanie nr 8)

Natomiast zadanie drugie zostało zgłoszone przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 13 i dotyczy budowy ogrodzenia boiska przy ulicy Skrajnej wraz piłkochwytami (kategoria II, zadanie nr 39)

Głosować można na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii. Jeżeli zadania uzyskają odpowiednią liczbę głosów, inwestycje będą realizowane w 2021 r.

BARDZO PROSIMY O GŁOSY!!!

Głosować może każdy, kto:

- jest z Rzeszowa i niezależnie od wieku (rodzic może oddać głos również za swoje małe dziecko!!!)

Jak zagłosować na nasze zadanie:

1. Wejdź na stronę: rbo.erzeszow.pl/voting/absence
  2. Zaloguj się
  3. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się – rejestracja trwa 2 minuty. Na podany numer telefonu przy rejestracji przyjdzie SMS z kodem.
  4. Głosuj:
  • Wybierz: KATEGORIA I
  • Wybierz: ZADANIE NR 8

„Modernizacja infrastruktury miejskiej poprzez zakup oczyszczaczy powietrza dla rzeszowskich przedszkolaków, czyli CZYSTE POWIETRZE – ZDROWE     ODDYCHANIE"

• Wybierz: KATEGORIA II
  • Wybierz: ZADANIE NR 39

Budowa ogrodzenia boiska przy ulicy Skrajnej wraz z piłkochwytami.

Zróbmy wszystko, żeby te zadania zebrały dużą liczbę głosów i mogły być zrealizowane!

(skorzystają na tym Państwa dzieci!)

Zachęcamy wszystkich rodziców i naszych przyjaciół do oddania głosu!