Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez naszych małych artystów w roku szkolnym 2017/2018

HANIA BARAN z gr. II - nagroda

w XIV Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa” w kategorii dla dzieci przedszkolnych pt.: „A po zmroku w lesie” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (listopad 2017)

MAJA MILEWSKA z gr. II - nagroda

STAŚ KUŚ z gr. IV - nagroda oraz

KAMIL SZNILIK z gr. IV - nagroda

w rodzinnym konkursie SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH zorganizowanym przez naszą placówkę (grudzień 2017)

ANTOŚ KOSIBA z gr. V - nagroda

w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe melodie”, zorganizowanego przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie (marzec 2018)

HANIA BARAN z gr. II – III miejsce oraz

BLANKA BRYDAK z gr. II - wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Okładka mojej ulubionej książki” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie (marzec 2018)

HANIA BARAN z gr. II - I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Leśne opowieści IX” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Czarnej Sędziszowskiej (kwiecień 2018)

LENKA BŁAŻEJnagroda

FILIP PAŁKA nagroda

JUSTYNKA RUTAnagroda

w konkursie plastycznym „Wróżka Zębuszka” zorganizowanym przez p. Agnieszkę Rynkiewicz w ramach akcji Akademia AQUAFRESH dla gr. IV (kwiecień 2018)

LENKA BŁAŻEJ - 1 miejsce

JULIA OLBROT i JUSTYNKA RUTA - 2 miejsce ex aequo

FILIP PAŁKA - 3 miejsce

Rozstrzygnięcie konkursu „Wspomnienia z wizyty w banku” zorganizowanego przez Bank PKO BP Oddział przy ul. Rejtana dla dzieci z gr. IV (czerwiec 2018)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!